ТОП 5 КЛЮЧОВИХ СКЛАДОВИХ для розлучення з іноземцем

 ТОП 5 КЛЮЧОВИХ СКЛАДОВИХ для розлучення з іноземцем

1.    «Громадянствокожного із подружжя»

Шлюб може бути розірваний в українському суді якщоодин із подружжя є громадянином України. Тому, до позову ви додаєте копіюдокументу на підтвердження громадянства України одного з подружжя.

 

2.     «Місцеукладення шлюбу»

Місце укладення шлюбу має значення для визначення юрисдикціїспору та способу підтвердження юридичного факту реєстрації шлюбу в разінеобхідності. Наприклад, якщо шлюб було укладено за кордоном вам потрібно буде отриматидублікат свідоцтва про шлюб в іноземній установі та легалізувати його шляхом проставленняапостилю або в інший передбачений законом спосіб (в залежності від країни, якавидала такий документ).

 

3.     «Наявністьдокументу на підтвердження реєстрації шлюбу»

Копія документу, що підтверджує реєстрацію шлюбу додаєтьсядо позову на підтвердження настання цього юридичного факту. Крім того, рішеннясуду про розірвання шлюбу на підставі якого вноситься актовий запис доДержавного реєстру актів цивільного стану громадян України, має обов’язковомістити всі реквізити запису про реєстрацію шлюбу, що був розірваний судом.

 

4.     «Наявністькопії документу на посвідчення особи Відповідача»

Ви маєте надати суду інформацію про особуВідповідача, незалежно від його громадянства. Втім, якщо Відповідач не є громадяниномУкраїни, суд під час вирішення питання про розірвання вашого шлюбу маєкеруватися нормами Закону України «Про міжнародне приватне право» відміннимивід загального порядку розгляду справ.

 

5.     «Наявністьдокументів на підтвердження адреси місця проживання кожного з подружжя»

 

НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА!!! від якої залежить якийсуд розглядатиме вашу справу. Для розлучення з іноземцем є декілька варіантіврозвитку подій в залежності від фактичних обставин. Наприклад, якщо особазнаходиться на території країни агресора, ви можете подаватися за своїм місцем проживанняв України посилаючись на те, що ви не маєте можливості позиватися до судукраїни агресора. Або, якщо іноземець-Відповідач у минулому певний час мавзареєстроване місце проживання на території України, але згодом покинув країну,ви можете також позиватися до українського суду за останньою відомою адресою відповідачав Україні.

 

Всі закордоннідокументи подаються до суду з обов’язковим перекладом на українську мову.

Новини

We are high level of credibility and professionalism Law Firm
Аналіз регулювання діяльності рієлторів в Канаді від Керівника Бюро
Правове регулювання діяльності ріелторів за законодавством Канади
Мирова угода подружжя
Мирова угода подружжя